Soukromé lekce

Soukromé lekce jsou zde pro Vás, kteří se chcete věnovat praxi hlouběji, pravidelně nebo máte chuť začít a necítíte se na veřejnou lekci. Nebo hledáte jednoduše podporu pro Vaši již zaběhlou domácí praxi. 

Soukromá lekce je stavěná na míru, vždy vycházející z daného stavu a naladění. Skladba lekce vychází z přání klienta. Soukromá lekce může být zaměřena na ásany - provedení fyzických pozic, na dechová cvičení, relaxaci, meditace a terapeutické prvky praxe. Pokud Vás myšlenka soukromé praxe oslovila, ale nevíte, jak začít, napište mi a můžeme se spolu domluvit. 

Kontakt zde.


Díky Vašemu zájmu o mou výuku, za který Vám velmi děkuji, je můj rozvrh takový, že bohužel musím lekce odmítat pro nedostatek času. Odmítnutí výuky je vždy okamžikem zklamání pro studenta i učitele, kteří oba přijdou o důležité setkání. Toto zklamání může být ještě silnější, když vám student ten samý den oznámí, že nebude moci přijít na lekci, a vy myslíte na toho, koho jste "odmítli" pro nedostatek času. Tato situace se stává stále častěji a tak potřebuji zavést nově storno lekcí. Zde je můj nový návrh, jak to napravit a více vás zapojit do mého přístupu, "nové principy při rušení lekcí".

Pokud svůj termín soukromé lekce zrušíte později než 48 hodin předem, nárokuji si až na opravdu vyjimečné situace úhradu Vám rezervovaného času lekce v plné výši, děkuji za pochopení a respekt k mému času, práci a domluvě.


Ráda Vám připravím dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat své blízké.

Všechny poukazy mají platnost půl roku od data zakoupení.

V případě mojí absence z osobních důvodů (studijní cesty, nemoc atp.) se délka poukazů automaticky o tuto dobu prodlužuje.


Lekce a dárkové poukazy lze hradit hotově nebo qr kódem ve studiu. Či na dotázání převodem na účet.