Úplněk ve znamení Ryb

10.09.2022

Možná se ve vás a okolo vás zdá být zmatek a chaos, těžce uchopitelná energie, atmosféra, snad i těžce popsatelná.
A právě to je to, kam nás tato energie úplňku směřuje. Nesnažit se vše pochopit a uchopit myslí, tak, jak jsme běžně zvyklí, místo toho naslouchat.Naslouchat celým tělem a nechat projevit vlastní intuitivní plynutí.


Pustit potřebu kontroly a vědění vždy a za každou cenu, jak se věci mají vyvíjet a kam směřujeme. Pusťe kontrolu, pusťe mentální nekonečné hovory, pusťe potřebu rozumět a místo toho se posuňte do místa vedené srdcem.


Možná odpovědi, které hledáte nepřijdou z přemžšlení, ale skrze procítění.
Srdce nepotřebuje vědět, nepotřebuje hmatatelné odpovědi, jeho práce je cítit.Na nás je, umožnit to, nechat nás se vést a nechat srdce ať se stane provádějícím světlem.


Zpomalte, ano. I tam mohou ležet odpovědi, nespěchat. Jak často říkám na lekcích.Nechat věci se rozvíjet bez našeho zasahování.V9m, je to těžké. Jsme učeni jinak. Možná to je to, co se také může v těchto dnech objevovat, naše staré návyky, zranění, pocity nedostatečnosti.Ale váš vnitřní svět je vždy moudrost a nejlepší načasování.Nechte, ať vám tato informace přinese komfort.


Intuice je ve své síle v těchto dnech a každý z nás má schopnost se s tímto darem spojit. Nemusíte být "spirituální" či denně meditovat. Každý z nás jsme touto schopností a "skill" vybaveni. Je to naše defaultní nastavení.
Tak i přes nejasnosti, mlhy, vnitřního neklidu a zmatku, nespěchejte.I ve snech se mohou objevit nápovědy a směrovky.Čím více se otevřeme, zpomalíme, zklidníme, čím větší důvěru můžeme kultivovat, tím budou pro nás znemaní dostupnější a viditelnější.


A možná cítíte, že něco dochází do svého konce. Plnost a dovršení měsíce je nejlepší čas to nechat s poděkování a vděčností jít.Jakýkoliv problém, situaci, které máte před sebou, nejlepší způsob, jak skrze ně projít je, poděkovat za něj.


Přeji nám krásný úplňkový den, nejenom dnes, ale i pár dnů po úplňku jsou energie přívětivé k dalšímu růstu.


Opatrujte se a ať se vám daří.S radostí a láskou vždy, Naďa.