Super úplněk ve Vodnáři. Srpen 2023

31.07.2023

Jaký je váš vstupní bod?

Odkud nahlížíte na svůj život a kde se v něm nacházíte? Tam, kde právě jste, není to jinde a není to jindy. Tak se tam vracejte, opakovaně a znovu. Jógové techniky nám připomínají, kým jsme, vracejí nás zpět k sobě. A tento, jeden ze dvou srpnových super úplňků, nám v tom může trochu udělat zmatek a chaos. Ale my už se nedáme :-)

pic: forever conscious
pic: forever conscious

Máme nástroje, které umíme použít a dát do praxe. Energie úplňku ve vzdušném znamení Vodnáře se soustředí kolem našich hlav. Může pro nás být těžké dostat se z hlavy. Naše myšlenky mohou vířit, můžeme se ocitnout v situaci, kdy budeme neustále přemítat nad myšlenkami, tam a zpět. A tak jakákoliv uzemňující praktika, která nás usadí zpět do těla a k zemi bude užitečná. Meditace, vypsat se z pocitů a emocí, plodná a laskavá konverzace s blízkou osobou, zklidňující, např. Jinová praxe jógy. Ale jedna věc je si věci naplánovat a druhá je pak samotný proces a ten nemusí být vždy nejhladší. Nevadí, tento úplněk má sílu nás udržet v pozornosti na srdce a pokud se odpovědi začnou ukazovat, tak jim důvěřovat a pouštět vše, co si dál s sebou nepotřebujeme nést.

Co je třeba si připomenout a vzpomět si, naše tělo je naše vlastní medicína, ukrývá své léčící schopnosti a potřebu se opět obrátit k přírodě, je třeba v ní trávit více času, odpočívat v ní, čerpat z ní, chovat se k ní s úctou a vděkem. Využijte energii úplňku třeba k očistě, detoxikaci a vyplavení negativního myšlení ze svého nitra. Vracejte se zpět ke svému vstupního bodu, tedy zpět k sobě a odtud vám bude vše připadat snazší.

Hodně štěstí a pokory, buďte zdrávi a spokojení. S radostí a úctou vždy, Naďa.