Úplněk ve Štíru a částečné zatmění měsíce květen 2022

16.05.2022

Jaká je vaše nejvíce se opakující myšlenka, myšlenkový proces, pochod, vzorec chování, narativ?Teď je čas nejenom si je více uvědomit, ale pustit. Štír je znamení transformace, přetvoření, nechat to, co vnímáme, že nás nějakým způsobem ovlivňuje a omezuje, brání nám být naše pravější já, s pomocí energií úplňku přetvořit v něco užitečnějšího, či úplně nechat být. Chcete mít více prázdno v hlavě a lehčí srdce? Teď je ten čas. Toto je náš život, děje se tady a teď, nežije se někde jinde, na jiném místě. Není čas na něco jiného čekat a snít o jiném životě. Toto je život, který máme a v něm máme spoustu příležitostí, jak se přetvářet, pouštět, zemřít, abychom se mohli znovu zrodit, novější, otřepat ze sebe popel zbytků nefunkčních vzorců a jako fénix vzlétnout a pokračovat dál.
Je toho hodně, co se teď okolo nás děje, pokud máte pocit, že potřebujete jít trochu více do ticha a stáhnout se, protože cítíte velký neklid, udělejte to. Důvěřujte, že jsme vždy tam, kde máme být. I přes nepohodlí, které můžeme prožívat. Možná v takových chvílích přijde a-ha moment, hlubší poznání toho, kde jsme.
Úplněk a zatmění jsou citlivé dny a energie, něco lze uzdravit úplně, některá traumata potřebují více času a trpělivosti, v těchto dnech můžeme najít energie, které pomohou najít rovnováhu a sílu.
Dávejte pozor, na co myslíte, kam směřujete pozornost a pamatujme, že vše je jen dočasné, nechme se občas ponořit do člověčích prožitků, protože víme, že jsme tady proto, abychom skrze ně rostli, více milovali a byli milováni.


Přeji nám krásný úplňkový čas, radost a spokojenost.

S úctou vždy, Naďa.

#fullmoon #eclipse #scorpio #transform #grow #letgo