Úplněk v Panně 18.03.2022

18.03.2022


Dnešní úplněk je nejenom pro mé všechny blízké spolu Panny. Silná, podpůrná energie úplňku pro uvolnění, zproštění a puštění.Čeho? V první řadě představ o tom, že vše by mělo být dokonalé a perfektní, přesvědčení o důležitosti perfekcionismu v životě a víry, že pouze když je něco dokonalého, pak to má svoji hodnotu a je to to správné. Honda a touha po ideálu nám může opravdu stát v cestě a bránit k odhalení svého opravdového Já.

Obraťte se k tomuto úplňku s přáním o vedení si uvědomit, kde se potřeby pro perfekcionismus držíte, přiznejte si, zda ho používáte k tomu, abyste se drželi zpátky a tak si bráníte dělat věci, které opravdu dělat chcete, od sebe, ze srdce. Upřímně.Na každém z nás záleží, někteří si to musí čas od času připomenout, každý potřebuje být vidět, slyšet a být milován. Ale ze sebe, nečekat na uznání z venčí, nepotřebovat odsouhlasení z našeho okolí, nebrat hodnocení ostatních za výchozí.Když budeme upřímně pracovat s cykly vesmíru, můžeme najít lehkost v tom, co děláme.

Je rozdíl mezi perfekcionismem a jeho potřeby v životě a sebe-zdokonalování.První vychází z touhy po schválení a co si myslí ostatní, kde to druhé je zakořeněno v osobním růstu a je soustředěno kolem sebe sama.Ale jak na to? Jak své já odhalit? Naše intuice může být jednou z cest. A kdo se narodil v tomto znamení tak ví, že ji máme silně vyvinutou, jen to čekání na potvrzení z okolí a nedostatečná důvěra sama v sebe nám může bránit plně intuici důvěřovat.

Odvraťte se od vnějšího, obraťte se dovnitř, utište vnější hluky a naslouchejte. Opravdově, beze strachu.Věřte, všichni jsme na duchovní cestě nějakého druhu či projevu, vše je jen dočasné, neexistuje žádné oddělení a většina životních lekcí k nám přichází, aby podpořily náš růst. Věci se dějí pro nás, ne nám.

Naše zdraví je pro nás velkou hodnotou, proto je důležité se o sebe starat a pečovat. Pod energií Panny to může být ještě zřetelnější. Nepřehánějte, dejte si oddych, nenakládejte si příliš mnoho věcí, vemte si volno, udělejte si pohodu, odpočívejte.

Naciťte, jak je možné v uvolněném stavu věci pustit. Vytváříme prostor, ne stres, expanzi, ne kontrakci. V takovém stavu nelze nic pustit, ve stavu lehkosti a otevření se věci přirozeněji dají do pohybu a co není třeba, odejde.Pusťte myšlenky o perfekcionismu, obnovte opět svoji sebohodnotu.

Objevte kuráž žít život ze svého laskavého, plynulého, otevřeného a důvěřivého místa. Intuice vede vaše kroky, důvěřujte svému rozhodnutí, opusťe nefungující přesvědčení, představy, omezující názory a postoje.

Je toho hodně, ale je to krásné, buďte ve své síle.

Krásný úplňkový den nám přeji,s radostí a úctou vždy, Naďa.