Novoluní ve znamení Střelce

23.11.2022

Novoluní ve znamení Střelce.


Nádech. Výdech. Pošlete s výdechem veškeré bolístky z minulosti pryč, vydechněte do místa stagnace a nechte ji uvolnit. Každý výdech může přinést uvolnění, každý nádech novou, obnovující energii tohoto střeleckého novoluní.
Konečně máme možnost se pořádně nadechnout. Spoustu věcí a událostí minulých měsíců může dojít do svého konce a započít tak nový lunární cyklus. Kde cítíte, že se držíte zpátky, kde si stojíte v cestě, stíníte si? Tento čas slibuje nejenom nové začátky, ale nová dobrodružství, probouzející momenty.
Víte, kde máte resetující tlačítko? Teď je načase ho použít. To nám umožní vědomě zvolit další kroky, jinak, nově, znovu, vědomě a s laskavostí. Věci se nedějí nám, ale pro nás. Použijte toto vědění k dalším krokům, možná si dáte závazek k praxi nového zvyku, použijte bolesti z předchozích událostí a nechte je vás poposunout dál - blíž k sobě.
Jsme v čase expanze, hojnosti, planety nám přejí, energie jsou silné a laskavé.
Zamyslete se nad tím, kde jste zjemnili v posledních měsících, kde jste se stali více citliví vůči sobě a ostatními, jaké zdi jste nechali spadnout a jak jste nechali srdce otevřít?
Sněte a sledujte, buďte vědomí a mějte rozšířený úhel pohledu. Buďte optimističtí, pokud procházíte náročným obdobím, vězte, že energie novoluní vám pomůže změnit úhel pohledu, aplikovat změny, poopravit to, jak jste přistupovali k lidem a situacím a mějte jasnost v tom, co je před vámi.
Jsme v transformatčním období, blížíme se k Zimní rovnodennosti a konci tohoto roku, je čas usebrat se směrem k sobě, do více sebereflektivního stavu. Buďte radostní, ciťte se naživu, máme důvody, proč a za co být vděčni. Máme možnost kultivovat, tvořit a žít život, který si vysníme, představíme a manifestujeme.
Jsme v tom společně, všechny vás zdravím a přeji krásné novoluní, nejenom dnes.


S radostí a úctou vždy, Naďa.


#newmoon #new #reset #restart #stillness #moon #darkeness #reflect