Novoluní v Kozorohu

23.12.2022

Mnoho z nás chce dosáhnout svého cíle, ale naším účelem obvykle není nějaký obrovský, velkolepý plán. Náš účel je tišší. Více vnitřní. Naším cílem není něco, co nacházíme, je to něco, čím jsme. Náš smysl žije v nás, ne někde mimo. Samozřejmě, že někdy musíme podniknout vnější cestu, abychom svůj smysl objevili, ale ve skutečnosti vše, co děláme, je hledání sebe sama, a to je to, co dává vzniknout našemu účelu tady na zemi.
Váš účel žije uvnitř vás a může být aktivován při tomto novoluní Kozoroha. Stanovte si záměr spojit se se vším, co a kým jste, protože tam najdete svůj vnitřní plamen. To je místo, kde se spojíte s tím, co sem vaše duše přišla udělat.

Já sama moc dobře vím o touze uskutečnit cestu v životě. Odejít z domu a žít dlouho mimo něj.A to mi dalo příležitost objevit svůj vlastní smysl. Poznáváním sama sebe se mi postupně vyjevila moje vlastní cesta a záměr. Jedna z mých učitelek nám připomínala jedno: 

"What is your entry point, where do you come in to the practice from?"


Spojte se s účelem, který je pro vás relevantní a kde se ve svém životě právě nacházíte. Podívejte se, zda můžete pracovat s tímto účelem a získat moudrost, kterou obsahuje.
Kultivujte to, co máte. Dávejte pozor jemným myšlenkám, pocitům a tématům, které se pro vás objevují v těchto dnech, mohou to být předznamení pro další dary a lekce :-)


Kozoroh je zemské znamení. Vrací nás zpět k sobě, kořenová čakra je aktivní a může se stabilizovat. Naše vztahy v rodině a k Zemi a díky tomu můžeme dále povzbuzovat energii výš a kultivovat lehčí stav bytí.


Přeji nám krásné poslední novoluní roku 2022, požehnané svátky a úspěšný závěr a počátek nového roku. Je toho hodně, buďme pozorní a laskaví. Přeji nám odvahu a v radosti jít dále.


S láskou a úctou vždy, Naďa