Meditace požehnání

23.06.2022

Každý asi máme rádi dárky, malé, velké, k narozeninám, vánocům, či jen tak. A já bych tady ráda s vámi sdílela taky takový jeden dárek, který snad nejenom potěší, ale může být důležitý pro výživu celé vaší bytosti a životů ostatních. 

Meditace pochází od mé učitelky Sharon Gannon.


KOUZELNÁ SÍLA DÁVÁNÍ POŽEHNÁNÍ

"V udílení požehnání je velká síla, a to nejen pro příjemce požehnání, ale také pro toho, kdo požehnání dává."

Požehnat někomu znamená okouzlit ho. Prostřednictvím aktu požehnání se bezpodmínečná láska energeticky přenáší z jednoho těla do druhého. Skrze požehnání druhému je můžete proměnit ve svatou bytost tím, že se stanete kanálem pro lásku a v tomto procesu se stanete požehnáním, protože požehnání psychickým způsobem prochází nejprve vámi. Vyslovit něčí jméno je nesmírně silné. Většina lidí nemůže nereagovat, když své jméno uslyší. Když dáváte každodenní požehnání spolu s něčím jménem, ​​specifičnost akce přináší pozitivní výsledky, které vás a lidi ve vašem životě mohou časem proměnit ve svaté bytosti.


Zde je návod, jak to funguje; Říkám tomu "meditace požehnání":

1. Pohodlně se posaďte, zavřete oči a uvědomte si svůj dech, pociťujte každý nádech a výdech.

2. Začněte s lidmi, které znáte a máte rádi, protože je snazší jim požehnání poslat.

3. Tiše řekněte slova: "Požehnání..." při nádechu a při výdechu řekněte něčí jméno.

Pokračujte několik minut a rozšiřte svá požehnání, aby zahrnovala vaši rodinu a přátele; pak přejděte k ostatním, jako jsou vaši bývalí přátelé nebo kamarádi, sousedé, šéfové a spolupracovníci. Nezapomeňte zahrnout další, se kterými máte nebo jste měli v minulosti obtížnější vztahy.

Zjistíte, že když vyslovíte jejich jména, objeví se vám jejich image. S důsledným cvičením v průběhu času je budete schopni nejen vidět, ale také cítit jejich přítomnost, když vyřknete jejich jméno. Časem se obtížné problémy, které s nimi můžete mít, začnou řešit samy. Postupem času zjistíte, že když se objeví ve vašich snech, budou se jevit jako benevolentní, pozitivní přítomnost.

Postupem času zjistíte, že když a pokud se s nimi setkáte fyzicky, váš vztah s nimi se magicky a dramaticky změní - budete mít pocit, že vaše interakce s nimi jsou nové. Budou se vám zdát přátelštější. Pocit, že se na vás hrnou, se zmenší, když vaše povědomí o tom, odkud ve skutečnosti přicházejí - z vašeho nitra, poroste."


Ať se vám meditace požehnání daří a vztahy se magicky mění. S radostí vždy, Naďa.