Jivamukti Basic - ZáKlady

Pokud přemýšlíte, že byste rádi s jógovou praxí začali, nevíte třeba kde a jak, nebo hledáte prostor a možnost, kde byste rádi více do hloubky prozkoumali už to, co jste se doteď naučili a chtěli byste se k některým věcem v rámci praxe vrátit a třeba najít jiný přístup, jiný pocit, jinou informaci, tento kurzík se 4 lekcemi je právě pro vás.

Každá ze 4 lekcí má své téma a zaměření. Kurz je vypsaný tak, že se můžete přihlásit za zvýhodněnou cenu na všechny 4 lekce, nebo se zúčastnit každé lekce zvlášť.

CENA:

KURZ KOMPLETNĚ - cena za 4 lekce - 1.200,-Kč (jedna lekce zDARma)

CENA ZA JEDNU LEKCI: 400,-Kč

Platba buď na místě hotově či odesláním na účet (2297169163/0800. Do poznámky napište příjmení_JivaBasic)

A co můžete čekat? Budeme se učit pozice. Budeme se učit sami o sobě skrze pozice. Ano, budeme si říkat jednotlivá jména, ukazovat tvary pozic a jejich - náš vztah k zemi, jak pozice na nás působí, budem pracovat s dechem, to přijde trochu později v kurzu. Začneme od hrubého, nám nejbližšího - tělo a postupně budeme směřovat k jemnějším praktikám, ty přijdou v poslední, čtvrté lekci. Budeme používat pomůcky. Projdeme těmi nejzákladnějšími pozicemi, ty, které se běžně objevují snad v každé lekci jógy. Tak, aby jste se mohli po projití kurzu lépe na jiných lekcích orientovat či si mohli některé pozice zařadit do své již pravidelné praxe a nebo si na základě tohoto kurzu svoji praxi začít kultivovat.

První lekce: Stojné pozice

Stojné pozice nám ukazují naši vůli spojit se se zemí, se všemi bytostmi a celé přírody. Takové spojení, které vyústí v pocit důvěry a rovnováhy.

Druhá lekce: Předklonové pozice

Předklonové pozice nás berou do naší minulosti, učí nás jak vyřešit staré problémy tím, že můžeme pustit negativní emoce, které se uchovávají v hamstrinzích, kyčlích a zádech.

Lekce třetí: Záklonové pozice

Záklony nám pomáhají vykročit do budoucnosti s grácií a svobodou nejen tím, že uvolňují napětí ve stehnech, břiše, hrudníku, krku a obličeji, ale také tím, že uvolňují související obavy a další negativní emoce, které se v těchto oblastech mohou držet.

Lekce čtvrtá: Obrátit vše vzhůru nohama a spojit vše dohromady

Plán a záměr této praxe představuje možnosti, skrze jejich prostřednictvím lze prožít a prozkoumat integraci - propojení fyzického, energetického, emocionálního a duchovního těla.


Co potřebujete? Chuť a čas :-)

Nahlásit se můžete na email zde. Do poznámky napište JivaBasic. Tam také můžete napsat a poslat otázku k tomuto kurzu.TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ:

SOBOTA 10:00 - 12:00hod.

28.9.2024 - stojné 

05.10.2024 - předklony

19.10.2024 - záklony 

26.10.2024 - obrácené a vše propojené 

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Zkušenosti s lekcemi a kurzem. S dovolením sdílené. Dámy, které dochází do boskovického studia.


Jivamukti jógu jsem s tebou zakusila poprvé na jaře 2023 ve studiu v Boskovicích a tenkrát jsem po dopolední dvouhodinovce šla sama odpoledne na procházku do lesa a měla jsem všechny smysly jaksi oživené, vnímala jsem všechno kolem sebe víc a silněji, cítila jsem se moc dobře. A přitom je tato jóga jakoby víc "při zemi" člověk začátečník nemusí mít obavu, že se od něj očekává, že bude hned jogín, který se hodiny oddává meditacím v tureckém sedu, ale pomalu ho to učí vnímat své tělo a k tomu právě pomohl kurz Jivamukti Basic. Už od první lekce, kde jsme se chvíli věnovali chodidlům na ně myslím častěji, když stojím na zastávce autobusu a to je skoro každý den a takhle by se dalo pokračovat dál. Jógou se zabývám 2 roky a pravidelně ji praktikuji doma a k tomu mi tento kurz dal hodně nového, co se snažím přinést si domů, ať jde o dýchání i pozice. Ivona.


Tvůj kurz i tvoje lekce jsou pro mne velice zásadní a vždycky se moc těším na setkání s tebou. Není to pro mne jen lekce jógy, máš tam i přidanou hodnotu, která se týká tvojí osoby, a kterou u většiny lektorek necítím. Prostě jsi mi sedla :-). A kdybych měla tvoje lekce vystihnout jedním slovem, bylo by to slovo "procítěnost". Pomohla jsi mi procítit každičký pohyb ať už na lekci nebo při chůzi do práce. Beru teď svoje tělo jako takový zázračný obal a i ty "obyčejné" pohyby prociťuji mnohem víc intenzivněji. Přestala jsem se zaměřovat jen na duši a našla jsem rovnováhu s tělem..moc děkuji a těším se na další setkání. Katka.